HTRC Р35 Smart Charger 12V/24V – це комплексний пристрій для заряджання акумуляторів. Він оснащений універсальним зарядним, завдяки якому Вам не потрібно купувати кілька приладів для заряджання з різними технологіями та різними напругами. Завдяки автоматичному процесу пристрій легкий у користуванні, а смарт функції додають інформативності.
Універсальний зарядний пристрій підтримує усі типи акумуляторів:
Існує можливість вибору струму заряду самостінйо або пристрій визначить оптимальний варіант включно з напругою АКБ:
Основні переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Універсальний зарядний пристрій підтримує усі типи акумуляторів:
- свинцево-кислотні Lead-Acid (AGM, GEL, EFB, VRLA, MF, SLA, гелієві, тягові та інші);
- літій-залізо-фосфатні LiFePO4 (акумулятори в наявності - переглядайте усі мої оголошення);
- літієві Lithium
Існує можливість вибору струму заряду самостінйо або пристрій визначить оптимальний варіант включно з напругою АКБ:
- 12в: 35А/20А/10А
- 24в: 18А/10А/5А
Основні переваги:
- можна вибрати тип АКБ: літієва, свинцево-кислотна, LiFePO4;
- повністю автоматичне мікропроцесорне керування. 9-ти ступінчастий процес заряджання забезпечує найкращу можливу та ефективну зарядку акумулятора;
- багато рівнів захисту: від зворотної полярності, короткого замикання, низької напруги, перегрівання, перенапруги, захист від іскри;
- пристрій адаптує напругу до температури навколишнього середовища автоматично, щоб запобігти надмірному або недостатньому заряджанню акумулятора (напр. літній/зимовий режими);
- екран відображає напругу, струм, заряд батареї Аг, температуру і т.п.;
- Repair Mode – режим відновлення АКБ. Активація й обслуговування слабких, старих і бездіяльних акумуляторів, десульфатація.
Технічні характеристики:
- вхід змінного струму: 100-240 В 50/60 Гц
- вихідна напруга: 12 В / 24 В
- мах. струм заряду: 12V/35A або 24V/18A
- мах. потужність і навантаження: 450 Вт
- розмір: 230 x 125 x 70 мм
- вага: 1000 г.
Комплектація:
- зарядний пристрій HTRC P35;
- мережевий кабель, 3 м.;
- пара дротів для під'єднання акумулятора;
- інструкція з експлуатації англійською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Струм заряду | 35 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Зарядний |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴









