HTRC P20 Smart Charger 12V/24V – це комплексний пристрій для заряджання акумуляторів. Він оснащений універсальним зарядним, завдяки якому Вам не потрібно купувати кілька приладів для заряджання з різними технологіями та різними напругами. Завдяки автоматичному процесу пристрій легкий у користуванні, а смарт функції додають інформативності.
Універсальний зарядний пристрій підтримує усі типи акумуляторів:
Існує можливість вибору струму заряду самостінйо або пристрій визначить оптимальний варіант включно з напругою АКБ:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Універсальний зарядний пристрій підтримує усі типи акумуляторів:
- свинцево-кислотні Lead-Acid (AGM, GEL, EFB, VRLA, MF, SLA, гелієві, тягові та інші);
- літій-залізо-фосфатні LiFePO4 (акумулятори в наявності - переглядайте усі мої оголошення);
- літієві Lithium
Існує можливість вибору струму заряду самостінйо або пристрій визначить оптимальний варіант включно з напругою АКБ:
- 12в: 20А/10А/5А
- 24в: 10А/5А/3А
Основні переваги:
- можна вибрати тип АКБ: літієва, свинцево-кислотна, LiFePO4;
- повністю автоматичне мікропроцесорне керування. 9-ти ступінчастий процес заряджання забезпечує найкращу можливу та ефективну зарядку акумулятора;
- багато рівнів захисту: від зворотної полярності, короткого замикання, низької напруги, перегрівання, перенапруги, захист від іскри;
- пристрій адаптує напругу до температури навколишнього середовища автоматично, щоб запобігти надмірному або недостатньому заряджанню акумулятора (напр. літній/зимовий режими);
- екран відображає напругу, струм, заряд батареї Аг, температуру і т.п.;
- Repair Mode – режим відновлення АКБ. Активація й обслуговування слабких, старих і бездіяльних акумуляторів, десульфатація.
Технічні характеристики:
- вхід змінного струму: 100-240 В 50/60 Гц
- вихідна напруга: 12 В / 24 В
- мах. струм заряду: 12V/20A або 24V/10A
- мах. потужність і навантаження: 280 Вт
- розмір: 158 x 90 x 50 мм
- вага: 470 г.
Комплектація:
- зарядний пристрій HTRC P20;
- мережевий кабель, 3 м.;
- пара дротів для під'єднання акумулятора;
- інструкція з експлуатації англійською мовою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Струм заряду | 20 А |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Наявність амперметра | Да |
| Наявність вольтметра | Да |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Номінальна потужність | 280 Вт |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Маса | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴









