-17%

Мишка UGREEN MU006 Bluetooth бездротова безшумна 2.4G 4000 DPI портативна ергономічна комп'ютерна миша
1 199 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: U50006002
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ергономічна мишка UGREEN MU006 Wireless Bluetooth — це простота та зручність у кожній деталі. Її ергономічний дизайн сприяє природному розташуванню правої руки під час роботи, навчання чи гри. Мишка оснащена оптичним сенсором з можливістю зміни роздільної здатності. Кнопка вибору DPI допоможе легко обрати потрібний рівень: 800, 1200, 1600, 2000, 4000, що значно полегшує керування чутливістю та швидкістю мишки. Безшумні перемикачі створюють комфортні робочі умови в будь-який час доби не заважаючи оточуючим.
Переваги бездротової мишки UGREEN MU006:
Переваги бездротової мишки UGREEN MU006:
- 4000 пікселів на дюйм для плавного використання навіть на дисплеях 4K/8K HD;
- акумулятора АА вистачає до 18 місяців автономної роботи мишки;
- ультра-тихий звук клацання (≤ 40 дБ) за рахунок безшумної кнопки та прокручування;
- підключення здійснюється за допомогою радіозв’язку 2,4 ГГц через USB-приймач (в комплекті) та Bluetooth окремо;
- додаткові кнопки роблять користування ще зручнішим та ефективнішим;
- допоможе уникнути безладу від дротів на робочому столі.
Мишка сумісна з операційними системами:
- Windows 7 і вище;
- Mac OS (без функції бічної кнопки);
- Chrome OS;
- Linux;
- Android.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відпралення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
Комплектація:
- мишка;
- адаптер;
- інструкція;
- коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 5 |
| Колесо прокручування клавіатури | Так |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


