-19%

Портативна колонка Anker SoundCore Select 2S, Black, Bluetooth 5.3, 20W, 16H, 2600mAh, BassUp, USB-C, TWS, IPX7
3 599 ₴
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: A50007006
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ANKER SoundCore Select 2S - високоякісна і портативна колонка із чудовою якістю звуку для будь-яких подій.
Основні характеристики ANKER SoundCore Select 2S:
- тип колонки: портативна
- бездротова колонка Bluetooth 5.3 (до 60 м)
- потужність динаміків 20 Вт (2*10 Вт)
- частотний діапазон 75 Гц - 40 ĸГц
- розмір динаміка 196 міліметрів
- кількість динаміків: 2
- запатентована технологія BassUp
- підтримка AUX?
- підтримка TWS
- підтримка кодеку Sbc
- автономна робота до 16 год (залежить від гучності та індивідуальних налаштувань)
- живлення від акумулятора 2600 mAh
- матеріал корпусу: пластик
- колір чорний
- USB-C
- захист IPX7
- розміри: 184*53*63 мм.
- вага 560 г
Переваги ANKER SoundCore Select 2S:
- завдяки двом повнодіапазонним динамікам стереозвук створює захоплюючу атмосферу як в приміщенні, так і на відкритому просторі;
- зручне налаштування еквалайзера за допомогою програми Soundcore, щоб отримати ідеальне звучання для будь-якої пісні або події;
- підтримка TWS (True Wireless Stereo), що дає змогу під'єднувати дві колонки разом для створення неповторного стереозвучання;
- запатентована технологія BassUp подаруює кришталево чистий звук і потужний бас, колонка автоматично підлаштовує низькочастотний діапазон;
- IPX7 захист від води, дає змогу використовувати її в зливу, випадкового занурення, біля водойм, басейнів.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відпралення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- ОПТ можливий;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
Комплектація:
- колонка;
- USB кабель;
- інструкція,
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 75 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 53 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Вага | 0.56 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴




