Anker SoundCore Mini - потужний і компактний портативний Bluetooth динамік із відмінною якістю звуку. Звуковий драйвер 5 ватів і пасивний сабвуфер гарантують кришталево чистий звук і потужний бас із динаміка. Bluetooth 4.0 легко під'єднується до будь-якого пристрою. Діапазон передавання до 20 м. Мікрофон із шумозаглушенням забезпечують гучний зв'язок. Колонка підтримує microSD, гніздо AUX і FM-радіо. До 15 годин безперервного відтворення, більш ніж удвічі більший, ніж у аналогічних колонок
Основні характеристики ANKER SoundCore Mini:
- бездротова Bluetooth колонка
- потужність динаміка 5 Вт
- частотний діапазон 70 Гц - 20 ĸГц
- HandsFree - можливість відповідати на телефонні дзвінки
- FM-радіо
- кількість динаміків: 1
- тип динаміка: портативний
- підтримка карток пам'яті microSD
- підтримка AUX
- автономна робота до 15 год
- живлення від акумулятора 1800 mAh
- матеріал корпусу пластик
- колір чорний
- розміри: 67*67*67 мм.
Комплектація:
- колонка;
- USB кабель;
- інструкція,
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴






