
Зарядний пристрій UGREEN Nexode Pro 65W GaN Ultra-Slim Fast Charger (x753), мережевий, PD3.0, QC4.0, USB 2C1A
3 799 ₴
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: U50002011
Мережевий зарядний пристрій UGREEN X753 Nexode Pro 65W 3-Port GaN Ultra-Slim Fast Charger - це ідеальне рішення для швидкої, ефективної та безпечної зарядки кількох пристроїв одночасно. Його висока потужність, широка сумісність та передові функції безпеки роблять його незамінним аксесуаром для особистого та професійного використання. Незалежно від того, де ви знаходитесь – вдома, в офісі чи в дорозі – цей зарядний пристрій забезпечує надійну продуктивність у компактному та портативному дизайні.
Основні технічні характеристики мережевого зарядного пристрою UGREEN X753 Nexode Pro 65W 3-Port GaN Ultra-Slim Fast Charger:
- модель: X753
- максимальна вихідна потужність: 65W
- вхідні параметри: 100-240V ~ 50/60Hz 1.8A Max
- кількість портів: 3 (2 х USB Type-C + 1 х USB Type-A)
- складна вилка.
- матеріал: АБС-пластик + полікарбонат
- габаритні розміри: 93 x 48 х 15 мм
- вага: 127 г
Передові технології зарядки, безпеки:
- Ultra-Thin & Portable - завтовшки 15 мм.
- GaNInfinity™ – технологія яка підвищує ефективність зарядки і зменшує нагрів блока.
- AirPyra™ – технологія яка підтримує протоколи швидкої зарядки.
- Thermal Guard™ – система контролю і захисту від перегріву.
- UGREEN SmartCharge® – розумний розподіл енергії при підʼєднані декількох пристроїв.
- Real-Time Protection - система захисту від короткого замикання, перегріву, стрибків напруги в мережі.
- Support Multiple Fast Charging Protocols - зарядний пристрій підтримує безліч протоколів швидкого заряджання.
- International Travel Charger - зарядний пристрій UGREEN комплектується змінними вилками стандартів EU, UK і US.
- Підтримує протоколи швидкої зарядки PD3.0 (Apple), Samsung (Fast Charge 45w), QC4.0
Також у комплекті йде м'який чохол для перенесення та зберігання.
Вихідні характеристики портів.
Використання 1-го порту зарядки:
- USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (65W Max)
- USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, PPS:3.3-11V/2.75A (30W Max)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W Max)
Використання 2-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2: 45W + 20W
- USB-C1 + USB-A: 45W + 18W
- USB-C2 + USB-A: 15W (5V/3A)
Використання 3-х портів зарядки:
- USB-C1 + (USB-C2 + USB-A): 45W + 15W (5V/3A)
Підтримувані протоколи швидкого заряджання:
- USB-C1: PD3.0/2.0, QC4.0/3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, APPLE 5V/2.4A, BC1.2
- USB-А: QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, Apple 5V/2.4A, BC1.2, PE+1.1/2.0
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 93 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 2 899 ₴


