
Автомобільний компресор Baseus Super Mini Pro Series Inflator Pump, 4000mAh, 50W, 2.5 bar, портативний, на акумуляторі, з ліхтарем
2 999 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: B50001011
Baseus Super Mini Pro Series - повністю автоматизовані компресори для вашого автомобіля.
Компактний насос Baseus оснащений інтелектуальним датчиком, який, після підключення, визначає тиск в шинах та виводить інформацію на дисплей.
Досить одного натиснення кнопки для початку роботи компресора, після досягнення встановленого значення Baseus Super Mini Pro Series автоматично зупинить процес.
Основні характеристики автокомпресора Baseus Super Mini Pro Series:
- 17-ти циліндровий мідний мотор для швидкого накачування;
- ємність акумуляторної батареї: 4000mAh;
- потужність 50 Вт;
- точний цифровий дисплей для контролю тиску;
- вхід Type-C: 5V = 2A;
- джерело світла: світлодіод;
- розміри насоса: 159 х 67 х 43 мм;
- вага насоса: 440 г;
- корпус ABS пластик, полікарбонат;
- сертифікація якості : RoHS, CE, FCC, КНР.
Основні переваги насосів Baseus Super Mini Pro Series:
- має 4 вбудовані режими (машина, велосипед, велосипед, м'яч);
- можливість встановлення заданого рівня тиску;
- автоматичне відключення після накачування;
- універсальність: в комплекті є кілька насадок;
- є режим ліхтарика.
Просте управління компресором, на Baseus розташовано чотири кнопки:
«Power» – відповідає за увімкнення/вимкнення пристрою,
"М" - відповідає за перемикання встановлених режимів (автомобіль, мотоцикл, велосипед, м'яч),
Тривале утримання кнопки "М" - відповідає за перемикання одиниць вимірювання,
Гойдалка з кнопками «+/-» - відповідає за збільшення/зменшення тиску, який має накачати компресор.
Комплектація:
- компресор BASEUS;
- інструкція (вкл. українською мовою);
- шланг;
- повітряна насадка;
- велосипедна мідна насадка;
- кулькова голка для м’ячів;
- дріт для зарядки Type-C
- фірмова коробка.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- ОПТ можливий;
- якісна підтримка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 8.2 атм |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Гарантія | 3 міс |
| Технические характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Потужність | 50 W |
| Вхідна напруга | 5V=2A |
- Ціна: 2 299 ₴








