
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank 20000mAh 100W, Black, PD, QC
6 399 ₴
4 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: B50001090
Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank 20000mAh 100W - потужний повербанк для ноутбуків і смартфонів від провідного світового лідера Baseus
Основні характеристики Baseus 20000mAh 100W Fast Charging Power Bank:
- Ємність: 20000 мА·год
- Потужність: до 100W (швидка зарядка для ноутбуків, смартфонів, планшетів)
- порти: 2x USB-C, 2x USB-A
- швидка зарядка: QC 4.0, PD 3.0, Huawei Super Charge, AFC, FCP
- LED-дисплей: показує рівень заряду та залишковий час роботи
- Тонкий, стильний та легкий корпус
- захисти: Over charge, Over discharge, Over current, Over power, Over voltage, Over temperature, Short circuit, Electromagnetic field
- матеріал корпусу пластик з текстурованою поверхнею
- розміри 162 *143 * 18 мм
- вага 490 г
Дефіцит заряду залишився у минулому
Повербанк Baseus Blade 20000mAh 100W не дозволить Вам залишитися з розрядженим смартфоном і дасть змогу підзарядитись у будь-якому місці. Цей портативний зовнішній акумулятор з ємністю 20000 мАг і чотирма вихідними портами можна використовувати для підзарядки кількох пристроїв одночасно. Підтримка протоколів швидкого заряджання скорочує час підзарядки до кількох разів, а 9-рівневий захист гарантує ефективну та безпечну підзарядку для кожного девайсу
Практичний формат
Зовнішній акумулятор Baseus Blade 20000mAh 100W має акуратні габарити і важить зовсім небагато для такого ємного пристрою, що робить його зручним для використання поза домом. Корпус акумулятора виготовлений із якісного пластику, на якому не видно відбитків. Завдяки матовій неслизькій поверхні повербанк не вислизне з рук під час заряджання на ходу. Інформативний LED-дисплей на передній панелі завжди підкаже кількість заряду, на яку можна розраховувати, та час до закінчення підзарядки.
Порти для будь-яких девайсів
Повербанк Baseus Blade оснащений чотирма вихідними портами (2хUSB Type-C PD та 2хUSB-А QC) та Type-C кабелем. Порти Type-C підтримують потужність до 100 Вт і підходять для заряджання навіть ноутбуків. Заряджання через порти USB-А відбувається з потужністю до 30 Вт. Сам повербанк заряджається через порт Type-C із потужністю до 65 Вт приблизно за 3 години.
Швидка зарядка
Роз'єм USB-А здійснює підзарядку за стандартом Quick Charge 4.0, яка в кілька разів швидше за звичайну зарядку. Якщо через цей порт заряджати пристрій, який не підтримує швидке заряджання, то заряджання буде відбуватися у звичайному режимі. Через порти USB Type-C відбувається швидка зарядка за технологією Power Delivery3.0, яку підтримують iPhone 8 та пізніші моделі iPhone. Також повербанк сумісний із протоколами FCP/SCP (Huawei) та AFC (Samsung), завдяки яким процес відновлення заряду прискорюється у кілька разів.
Захист на всіх рівнях
9-ступінчастий захист запобігає нештатним ситуаціям, які можуть виникнути при зарядці. Повербанк захищений від навантаження за силою струму, перезаряду, перегріву, перерозряду, різних перенапруг, коротких замикань. Вбудована інтелектуальна система управління регулює напругу для кожного пристрою, завдяки чому девайси отримують рівно стільки заряду, скільки потрібно, і найбезпечнішим та найефективнішим способом.
Вхід:
- USB-C: 5В/9В/12В/15В/20В = 3А (60 Вт макс.)
Вихід:
- USB-C1: 5В/9В/12В/15В/20В = 5А (100 Вт макс.)
- USB-C2: 5В/9В/12В/15В/20В = 3А (60 Вт макс.)
- USB-A1/A2: 5В/9В/12В/20В = 3А (30 Вт макс.)
Одночасний вихід:
- USB-C1 + USB-C2: 65 Вт + 30 Вт (загалом 95 Вт)
- USB-C1 + USB-A1/A2: 65 Вт + 30 Вт (загалом 95 Вт)
- USB-C1 + USB-C2 + USB-A1/A2: 60 Вт + 20 Вт + 18 Вт (загалом 98 Вт)
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 мА |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для ноутбука |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 143 мм |
| Вага | 490 г |
- Ціна: 4 399 ₴








