-18%

Портативна колонка Anker SoundCore Motion+ (Plus), Bluetooth, 30W, 6700mAh, Hi-Res, BassUp, EQ, IPX7, TWS синій
5 499 ₴
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: A50007004
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Anker SoundCore Motion+ - високоякісна і зручна портативна колонка із бездоганною якістю звуку в будь-якому місці та в будь-який час.
Основні характеристики ANKER SoundCore Motion+:
- бездротова колонка Bluetooth 5.0
- потужність динаміків 30 Вт (2*10 Вт + 2*5 Вт)
- частотний діапазон 50 Гц - 40 ĸГц
- кількість динаміків: 4
- тип колонки: портативна
- запатентована технологія BassUp
- технологія Hi-Res Audio
- підтримка EQ
- підтримка AUX
- підтримка кодеку aptX
- автономна робота до 12 год (залежить від гучності та індивідуальних налаштувань)
- живлення від акумулятора 6700 mAh
- матеріал корпусу: метал, пластик
- колір чорний
- USB-C
- захист IPX7
- розміри: 200*68*60 мм.
- вага 1 кг
Переваги ANKER SoundCore Motion Plus:
- звук високої якості Hi-Res Audio certification гарантує, що ваша музика звучить так, щоб її було почуто в будь-якому місці;
- технологія Qualcomm aptX зберігає гарантовану якість звуку під час потокового передавання через Bluetooth;
- EQ дозволить налаштувати звук під власні потреби та бажання;
- розширений DSP та виділені джерела живлення для кожного індивідуального динаміка підвищують точність відтворення
- підтримка TWS (True Wireless Stereo), що дає змогу під'єднувати дві колонки разом для створення неповторного стереозвучання;
- запатентована технологія BassUp подаруює кришталево чистий звук і потужний бас, колонка автоматично підлаштовує низькочастотний діапазон;
- IPX7 захист від води, дає змогу використовувати її в зливу, випадкового занурення, біля водойм, басейнів.
За співвідношенням ціна та якість у цій колонці конкурентів немає!
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відпралення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- ОПТ можливий;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
Комплектація:
- колонка;
- USB кабель;
- інструкція,
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Синій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴


