Зовнішній диск SSD Kodak X200, 256Gb, Type-C 3.1 – це надійне та компактне рішення для зберігання даних. Завдяки високошвидкісному інтерфейсу USB Type-C 3.1, SSD забезпечує швидку передачу даних, що робить його ідеальним для зберігання та перенесення великих файлів, таких як відео, фотографії та документи. З цим пристроєм ви отримаєте швидкість читання до 450 МБ/с та швидкість запису до 420 МБ/с, що дозволяє швидко виконувати резервне копіювання даних та працювати з великими проектами. Компактні габарити та мала вага роблять KODAK X200 зручним у використанні та транспортуванні, що дозволяє брати його із собою куди завгодно.
Основні характеристики зовнішнього диску SSD Kodak X200 Series (1 Tb):- модель: Kodak X200 Series
- об'єм (на вибір): 1 Tb
- швидкість читання: до 450 МБ/с
- швидкість запису: до 420 МБ/с
- інтерфейс підключення: USB Type-C 3.1
- тип осередків пам'яті: TLC
- колір: xорний
- розміри: 91×45×10 мм
- вага: 38 г
Особливості та переваги Kodak X200 Series:
- система підтримки: Windows 11, 10, 8, 7, Vista, XP / Mac OS 10.4 або вище / Linux 2.6.31 або вище;
- підтримка пристроїв: комп'ютер / ноутбук / телевізор / ТВ-приставка / автомобільний медіаплеєр / смартфон Android (з функцією OTG) і т.д.;
- про використання: plug and play - програмне забезпечення не потрібно;
- захист та дизайн: пилонепроникний, ударостійкий, унікальний стільниковий дизайн.
- зовнішній диск SSD Kodak X200 - 1 шт.
- кабель USB Type-C - 1 шт.
- інструкція з експлуатації - 1 шт.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kodak |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 1.8" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 450 Мб/сек |
| Швидкість запису | 420 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 38 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴






