-30%

Портативна колонка Anker SoundCore 3, Bluetooth 5.0, 16W, 24H, 6700mAh, BassUp, PartyCast, USB-C, IPX7, Black
4 999 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: A50007007
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ANKER SoundCore 3 - портативна колонка забезпечить покращене звучання улюбленої музики та її чисте відтворення, а пара модифікованих динаміків потужністю 16W видають багатий і чистий звук
Основні характеристики ANKER SoundCore 3:
- тип колонки: портативна
- бездротова колонка Bluetooth 5.0 (до 20 м)
- потужність динаміків 16 Вт (2*8 Вт)
- частотний діапазон 70 Гц - 20 ĸГц
- чутливість: 96 dB
- кількість динаміків: 2
- запатентована технологія BassUp
- технологія PartyCast
- вбудований мікрофон
- підтримка кодеку Sbc
- автономна робота до 24 год (залежить від гучності та індивідуальних налаштувань)
- живлення від акумулятора 6700 mAh
- матеріал корпусу: пластик
- USB-C
- захист IPX7
- розміри: 174*59*57 мм.
- вага 510 г
Переваги ANKER SoundCore 3:
- покращене звучання: Bluetooth колонка оснащена подвійними динаміками зі 100% чистої титанової діафрагми, що зводить до мінімуму спотворення.;
- стерео звук: робить музику більш захоплюючою як у приміщенні так і на відкритому повітрі;
- тривале звучання до 24 год.: колонка ідеально підійде для поїздок на вихідні дні завдяки солідній ємності акумулятора в 6700mAh, що дає змогу слухати до 480 пісень на одній зарядці
- запатентована технологія BassUp подаруює кришталево чистий звук і потужний бас, колонка автоматично підлаштовує низькочастотний діапазон;
- технологія PartyCast: можливість об'єднання багатьох колонок в одну єдину систему для влаштування неповртоної атмосфери звучання;
- IPX7 захист від води: дає змогу використовувати її в зливу, випадкового занурення, біля водойм, басейнів.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відпралення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- ОПТ можливий;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
Комплектація:
- колонка;
- USB кабель;
- інструкція,
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 96 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 57 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Вага | 0.51 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴







