
Мишка бездротова Baseus F02 Ergonomic Wireless Mouse 2.4G/Bluetooth 5.2, 4000 DPI портативна ергономічна комп'ютерна миша
1 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: B50001080
Ергономічна бездротова миша Baseus F02 Ergonomic Wireless Mouse 2.4G / Bluetooth 5.2, 1000-1600-2000-2400-4000dpi — це найкращий варіант для комфортної роботи, перегляду веб-сторінок, малювання та гри на комп'ютері. Вона пропонує 5-рівневе регулювання DPI і легко підключається до сумісних пристроїв двома способами – за допомогою з'єднання 2,4 ГГц та Bluetooth 5.2. Миша відрізняється широкою сумісністю - вона працює з Windows , iOS , Linux та іншими операційними системами. Комп'ютерна мишка Baseus дуже зручна у використанні, а спеціальний режим сну дозволить економити енергію миші. Вона ідеально повторює форму вашої руки, роблячи навігацію ще простішою та зручнішою! Бездротова комп'ютерна мишка Baseus F02 Ergonomic Wireless Mouse 2.4G/BT5.2 1000-1600-2000-2400-4000dpi оснащена спеціальними кнопками, які працюють безшумно, тому ви можете користуватися мишею навіть у бібліотеці
Основні характеристики мишки Baseus F02 Ergonomic Wireless Mouse:
- бренд: Baseus
- колір: Чорний
- матеріал: Пластик
- сертифікація якості: RoHS , CE, FCC, КНР
- сумісність: Windows / HarmonyOS / Apple OS / Linux / Vista
- дальність дії: До 10 м ( Bluetooth ) / 20м (2.4G)
- підключення: Bluetooth 5.2/2.4G
- чутливість: 1000/1600/2000/2400/4000DPI
- джерело живлення : 1 батарейка AA (у комплект не входить)
- термін служби клавіш: близько 3000000 кліків
- час автоматичного вимкнення: 30 хвилин
- розміри: 113*53*39 мм
- вага: 90 г
Переваги бездротової мишки Baseus F02 Ergonomic Wireless Mouse:
- DPI: 1000-1600-2000-2400-4000;
- час відгуку: 250 Гц;
- підключення: Bluetooth 5.2/2.4G;
- матеріал: ABS-пластик;
- адаптер для підключення;
- працює від батарейки або акумулятора типу AA
- сумісність ОС: Windows / HarmonyOS / Apple OS / Linux / Vista
- термін служби: близько 3 млн кліків, 200 тис. прокручувань колеса.
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
Комплектація:
- мишка;
- адаптер;
- інструкція;
- коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 90 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Клавіатура | |
| Колесо прокручування клавіатури | Так |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 1 399 ₴








