Килимок для миші Baseus Mouse Pad - це високоякісний аксесуар, який поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. Прямокутна форма і мінімалістський стиль роблять його ідеальним доповненням до робочого простору, підкреслюючи сучасний стиль і витонченість. Поліуретановий матеріал не тільки надає килимку вишуканого зовнішнього вигляду, а й забезпечує його довговічність і міцність.
Основні характеристики Baseus Mouse Pad:
- виробник: Baseus
- тип: килимок для миші
- матеріал: поліуретан
- тип поверхні: звичайний
- особливості: сумісність з оптичною мишею
- стан товару: новий
- колір: темно-сірий
- форма: прямокутна
- особливості: сумісність з лазерною мишею
- розміри, мм: 260 x 210 x 3
- вага, г: 80
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Поліуретан |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Особливості | Сумісність з оптичною мишею, Сумісність з лазерною мишею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



