
Зарядний пристрій UGREEN Nexode 100W GaN Fast Charger (x563), 5-Port, мережевий, PD3.0, QC4.0, USB 4C1A
3 999 ₴
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: U50002012
Мережевий зарядний пристрій UGREEN X563 Nexode 100W 5-Port GaN Fast Charger - це ідеальне рішення для швидкої, ефективної та безпечної зарядки кількох пристроїв одночасно. Його висока потужність, широка сумісність та передові функції безпеки роблять його незамінним аксесуаром для особистого та професійного використання. Оснащений новітньою технологією GaN (нітрід галію), цей зарядний пристрій компактний, ефективний як для домашнього, так і для офісного використання та ідеально підходить для подорожей.
Основні технічні характеристики мережевого зарядного пристрою UGREEN X563 Nexode 100W 5-Port GaN Fast Charger:
- модель: X563
- максимальна вихідна потужність: 100W
- вхідні параметри: 100-240V ~ 50/60Hz 1.8A Max
- кількість портів: 5 (4 х USB Type-C + 1 х USB Type-A)
- матеріал: АБС-пластик + полікарбонат
- габаритні розміри: 74 х 33 х 74 мм
- вага: 390 г
- колір: Space Gray
Передові технології зарядки, безпеки:
- GaNInfinity™ – технологія яка підвищує ефективність зарядки і зменшує нагрів блока.
- Thermal Guard™ – система контролю і захисту від перегріву.
- UGREEN SmartCharge® – розумний розподіл енергії при підʼєднані декількох пристроїв.
- Real-Time Protection - система захисту від короткого замикання, перегріву, стрибків напруги в мережі.
- Підтримує протоколи швидкої зарядки: USB Power Delivery (PD), Qualcomm Quick Charge (QC), Samsung Adaptive Fast Charge, Huawei FCP і Huawei Quick Charge, BC1.2
Вихідні характеристики портів.
Використання 1-го порту зарядки:
- USB-C1/C2/C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, PPS:3.3-11V/5A (100W Max)
- USB-C4: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A, PPS:3.3-11V/4.5A (45W Max)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 10V/2.25A (22.5W Max)
Використання 2-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2: 65W + 30W
- USB-C1 + USB-C3: 65W + 30W
- USB-C1 + USB-C4: 65W + 30W
- USB-C1 + USB-A: 65W + 22.5W
- USB-C2 + USB-C3: 65W + 30W
- USB-C2 + USB-C4: 65W + 30W
- USB-C2 + USB-A: 65W + 22.5W
- USB-C3 + USB-C4: 65W + 30W
- USB-C3 + USB-A: 65W + 22.5W
- USB-C4 + USB-A: 15W
Використання 3-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2 + USB-C3: 45W + 30W + 20W
- USB-C1 + USB-C2 + USB-C4: 45W + 30W + 20W
- USB-C1 + USB-C2 + USB-A: 45W + 30W + 22.5W
- USB-C1 + USB-C3 + USB-C4: 45W + 30W + 20W
- USB-C1 + (USB-C4 + USB-A): 80W + 15W
- USB-C2 + USB-C3 + USB-C4: 45W + 30W + 20W
- USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 45W + 30W + 22.5W
- USB-C2 + (USB-C4 + USB-A): 80W + 15W
- USB-C3 + (USB-C4 + USB-A): 80W + 15W
Використання 4-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2 + USB-C3 + USB-C4: 45W + 20W + 20W + 10W
- USB-C1 + USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 45W + 20W + 20W + 10W
- USB-C1 + USB-C2 + (USB-C4 + USB-A): 45W + 30W + 10W
- USB-C1 + USB-C3 + (USB-C4 + USB-A): 45W + 30W + 10W
- USB-C2 + USB-C3 + (USB-C4 + USB-A): 45W + 30W + 10W
Використання 5-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2 + USB-C3 + (USB-C4 + USB-A): 45W + 20W + 20W + 10W
Підтримувані протоколи швидкого заряджання:
- USB-C1/C2/C3/C4: PD3.0/2.0, QC+4.0/4.0/3.0/2.0, AFC, FCP/SCP, Apple 5V/2.4A, BС1.2
- USB-A: QC3.0/QC2.0, AFC, FCP/SCP, Apple 5V/2.4A, BС1.2
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 5 і більше |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 74 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 2 999 ₴








