-38%

Зарядний пристрій UGREEN 30W GaN Fast Charger (x515), 3-Port, мережевий, PD3.0, QC3.0, USB 2C1A
1 599 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: U50002013
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій UGREEN X515 30W 3-Port GaN Fast Charger - компактний, потужний і надійний зарядний пристрій з підтримкою технології GaNInfiniti™. Ідеально підходить для заряджання смартфонів, планшетів, навушників і навіть сучасних моделей iPhone, таких як iPhone 16 — з 0 до 60% лише за 30 хвилин!
Основні технічні характеристики мережевого зарядного пристрою UGREEN X515 30W 3-Port GaN Fast Charger:
- модель: X515
- максимальна вихідна потужність: 30W
- вхідні параметри: 100-240V ~ 50/60Hz 0.8A Max
- кількість портів: 3 (2 х USB Type-C + 1 х USB Type-A)
- матеріал: АБС-пластик + полікарбонат
- колір: Black
Передові технології зарядки, безпеки:
- GaNInfinity™ – технологія яка підвищує ефективність зарядки і зменшує нагрів блока.
- Thermal Guard™ – система контролю і захисту від перегріву.
- Real-Time Protection - система захисту від короткого замикання, перегріву, стрибків напруги в мережі.
- Support Multiple Fast Charging Protocols - зарядні пристрої UGREEN підтримують багато протоколів швидкого заряджання, що дозволяє використовувати його для великої кількості пристроїв
Вихідні характеристики портів.
Використання 1-го порту зарядки:
- USB-C1/C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A, PPS:5V-11V/2.8A (30W Max)
- USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W Max)
Використання 2-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2: 15W
- USB-C1/C2 + USB-A: 15W
Використання 3-х портів зарядки:
- USB-C1 + USB-C2 + USB-A: 15W
Підтримувані протоколи швидкого заряджання:
- USB-C1/C2: PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, APPLE 5V/2.4A, BC1.2
- USB-А: QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, Apple 5V/2.4A, BC1.2
Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- гарантійні зобов'язання і якісна підтримка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


