-23%

Портативна колонка Anker Soundсore 2, Black & Blue, Bluetooth, 12W, 24H, 4400mAh, IPX7, AUX
2 999 ₴
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: A50007023
+380 (98) 658-52-52
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Anker SoundCore 2 - потужна і компактна портативна колонка Bluetooth із чудовою якістю звуку. Потужність 12 Вт і запатентована технологія BassUp подарують кришталево чистий стерео звук і потужний бас. Bluetooth легко під'єднується до будь-якого пристрою. Діапазон передавання до 20 м. До 24 годин безперервного відтворення, більш ніж удвічі більший, ніж у аналогічних колонок
Основні характеристики ANKER SoundCore 2:
- бездротова колонка Bluetooth 4.2
- потужність динаміків 12 Вт (2*6 Вт)
- частотний діапазон 70 Гц - 20 ĸГц
- кількість динаміків: 2
- тип колонки: портативна
- мікрофон із шумозаглушенням
- підтримка AUX
- автономна робота до 24 год
- живлення від акумулятора 4400 mAh
- матеріал корпусу пластик
- колір чорний
- microUSB
- захист IPX7
- розміри: 168*54*45 мм.
- вага 414 г
Комплектація:
- колонка;
- USB кабель;
- інструкція,
- фірмова коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 12 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 93 дБ |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний і синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴